Einde schooljaar / begin september ’24

Op donderdag 27/6/24 sluiten we het schooljaar af. Vanaf dinsdag 3/9/24 starten we opnieuw. Opgelet: de locatie in Gent wijzigt naar een sportzaal in deelgemeente Mariakerke. Contacteer ons voor meer nieuws! We wensen iedereen een spetterende zomer toe en tot in september !

Read More

Schooljaar 2022-2023

De trainingen herstarten vanaf zaterdag 3 september 2022 in Gent & Brugge!! We voorzien voor het eerst een “vroegboekkorting” van 5% voor wie VÓÓR 15 augustus betaalt ! Dus snel inschrijven is de boodschap 😉We aanvaarden Sodexo sport- en cultuurcheques, voor wie die zou...

Read More

Start nieuw schooljaar !

We herstarten de trainingen vanaf donderdag 2 september. Wie graag langskomt voor een proefles, klik dit nieuwsbericht open en klik op deze link naar ons online formulier en vul het in. Daarna kan je gewoon langskomen in de opgegeven training en een proefles meevolgen. Doe...

Read More

Einde schooljaar – zomer 2021

De laatste training is op zaterdag 26 juni 2021. Vanaf 1 september herstarten we. Wie interesse heeft in zomertrainingen (buiten), laat ons iets weten! We wensen iedereen een fijne, zonnige zomervakantie toe!

Read More

Info mutualiteit – sportcheques

Vaak kunnen jullie voor sport een (beperkte) terugbetaling van het inschrijvingsgeld vragen bij het ziekenfonds. Vraag er gerust naar en bezorg het ons, wij vullen met veel plezier het formulier in voor jullie. Nog een nieuwtje is dat wij ook Sodexo sport- en cultuurcheques aanvaarden. Als je...

Read More

Vergeet onze vereniging niet bij jullie online aankopen

Voor de leden en sympathisanten die graag online bestellen, mogen we jullie een gunst vragen? Jullie kunnen gratis onze sportclub sponsoren door je online aankopen te starten vanaf deze site van trooper en van daaruit door te klikken naar de webshop: Lidl, mediamarkt, bol.com,...

Read More

Herstart t.e.m. 12 in Brugge

Ons plan van aanpak is door Stad Brugge goedgekeurd en we kunnen de training voor kinderen vanaf geboortejaar 2008 in Brugge hervatten. Eerstvolgende training dus op zaterdag 14/11 om 10u. Kinderen die niet komen, vragen we om te verwittigen. Kinderen van andere locaties die in Brugge...

Read More

Geen training t.e.m. 19 november 2020

Het is voor iedereen verwarrend, maar na de publicatie van het nieuwe federale Ministerieel Besluit (http://www.ejustice.just.fgov.be/mopdf/2020/10/28_3.pdf) gisterenavond laat heeft het Kabinet Weyts de maatregelen voor de sportsector geïnterpreteerd en vertaald. De strengere regels zijn van kracht vanaf donderdag 29 oktober. De belangrijkste wijziging voor ons is...

Read More

Opstart 1 september 2020

We herstarten de trainingen in Brugge en Gent vanaf 1 september. Van Aalst hebben we nog geen nieuws… Hierbij enkele corona-afspraken die we graag maken: Schrijf je a.u.b. op voorhand in (ook voor een proefles via deze link), we moeten ons namelijk houden aan...

Read More

Geen trainingen tot 4 mei

Hopelijk gaat alles goed met jullie en jullie dierbaren ! Gezien de verlenging van de maatregelen, zullen we geen trainingen of andere activiteiten organiseren tot 4 mei 2020. Ons evenement kan dus ook niet doorgaan. We kijken alvast uit naar een datum volgend schooljaar!

Read More

Beste wensen voor 2020

We wensen iedereen een sportief en gezond 2020 toe! Er zullen geen lessen doorgaan (verkiezingen, schoolfeest, …) op volgende dagen: Krokusvakantie van 24 februari t.e.m. 29 maart Paasvakantie van 6 april t.e.m. 18 april BRUGGE: zaterdag 14 maart, zaterdag 2 mei, zaterdag 23 mei GENT: donderdag 21 mei AALST: vrijdag...

Read More

Kalender tot einde schooljaar – zomer

Er zullen geen lessen doorgaan (verkiezingen, schoolfeest, …) op volgende dagen: GENT: donderdag 30 mei AALST: woensdag 29 mei; vrijdagen 24 mei, 31 mei, 14 juni, 28 juni => de volwassenenles zal dan uitzonderlijk doorgaan op woensdag 22 mei, 12 juni, 26 juni. De laatste training van dit...

Read More

Coming soon: Jogos Benelux 2019

Van 24 t.e.m. 27 januari 2019 organiseren wij opnieuw de Benelux kampioenschappen. Er zijn stages voor iedereen, competitie voor de jongeren & volwassenen en koordenwissel voor onze leden. Publiek is welkom op de batizado/koordenwissel & tijdens de competitie! Meer info & inschrijven op: www.jogosbenelux.be

Read More

Maand van de sportclubs

September is ook voor ons als sportclub een drukke maand. Wil je ons aan het werk zien of even komen proberen? zaterdag 8 september: open les in Sport Vlaanderen Brugge zondag 9 september: dag van de Brugse Sportclubs op ‘t Zand in Brugge zondag...

Read More

Save the date: 13-15 april 2018

We plannen een weekend vol capoeiratrainingen, muziek, gezellig samen zijn en sambapercussie. Het weekend zal doorgaan in sporthal Hekers, Ter Linden 29, 9052 Gent (Zwijnaarde). We hebben de zaal gedurende de volgende uren: vrijdag 13/4 10-22 (overdag voor de kinderen/jeugd, ‘s avonds voor de volwassenen) zaterdag...

Read More

Start 2018 / krokuskamp

Onze beste wensen voor allen voor 2018! Vanaf maandag 8 januari 2018 vliegen we er opnieuw in. Vergeet ook ons verbroederingsmoment niet op zaterdag 6 januari. Bij deze nodigen we ook alle kinderen/jongeren (ook niet-leden) uit op ons krokuskamp dat zal doorgaan van dinsdag 13...

Read More

JOGOS BENELUX 2017: een succes !

125 capoeirista’s verzamelden zich in Zwijnaarde voor het Benelux kampioenschap CAPOEIRA: een 30-tal Belgen, 20 Luxemburgers en een handvol Nederlanders streden om de titels en prijzen in de jeugd- en de volwassenencategorie. Winnares bij de jeugd was de Waalse Elena Piazza (Electrica), gevolgd door...

Read More

Benelux kampioenschappen in Gent !

Van 26 t.e.m. 29 oktober 2017 organiseren we de “jogos Benelux” in Gent. Meer info op de evenementenpagina: www.jogosbenelux2017.be Geïnteresseerden kunnen op zondagmorgen een open les meevolgen (9u, sporthal Hekers, Zwijnaarde) en aansluitend komen kijken naar de competitie en prijsuitreiking in het Melac (Zwijnaarde).

Read More

Batizado 2017: wees welkom!

Op zaterdag 17 maart nodigen we iedereen om 18u uit in de sporthal Hekers (Ter Linden, Zwijnaarde) voor onze batizado. Op zondag 18 maart hebben we op dezelfde locatie een grote groepsles vanaf 12u. Tot dan!

Read More

Beste wensen voor 2017 !

We wensen iedereen een spetterend nieuw jaar 2017 toe ! Een goede gezondheid en vooral… veel capoeira! Vanaf maandag 9 januari 2017 zijn we weer op post ! Vergeet ook onze nieuwjaarsles niet op zaterdag 7 januari 2017.

Read More

Opname Sport Vlaanderen + initiatie 17/9

  • gal-img
  • gal-img
  • gal-img
  • gal-img

Binnenkort zullen we op televisie te zien zijn met een promotiespot voor de ‘Maand van de Sportclub’. Geniet van onze capoeirademonstratie en de Braziliaanse sapjesbar ! Geïnteresseerden zijn welkom op zaterdag 17 september in Sport Vlaanderen Brugge (voormiddag) voor een Braziliaanse en sportieve beleving...

Read More

Waar kan u ons aan het werk zien?

Zondag 12/6: 16u dekenijfeesten te Zwijnaarde (feesttent, Heerweg-Noord) Zondag 3/7: sportmarkt in Aalst Zondag 21/8: dekenijfeesten in Gent Zondag 28/8: Open Gaversdag te Harelbeke Zondag 4/9: Casa Del Mundo in Aalst Zondag 11/9: Dag Van De Brugse Sportclubs (‘t Zand, Brugge) Vrijdag 16/9: Vlissingen Zondag 18/9:...

Read More

Demonstraties

Noteer alvast volgende demodagen in jullie agenda’s: 7/5 17u Grote Markt, Aalst Topdag 12/6 Zwijnaarde kermis 3/7 Aalst Sportmarkt 4/9 Aalst cultureel evenement 11/9 Brugge Dag van de sportclubs 18/9 Brugge sint-kruiskermis

Read More

Trainingskalender 2016: geen les op deze dagen

Opgelet: er zal geen les zijn op volgende data: ma 8/2 – zat 13/2 overal (krokusvak) don 24/3 Gent vrij 25/3 Aalst zat 26/3 Brugge ma 28/3 – zat 9/4 overal (paasvak) woe 13/4 Brugge do 5/5 Gent (feestdag) vrij 6/5 Aalst (feestdag) zat...

Read More

Geen les in kerstvakantie 2015

Alle lessen gaan door t.e.m. 19/12/15. Onze kerststop is van 20/12/15 t.e.m. 4/01/16. Vanaf dinsdag 5 januari 2016 zijn we er weer! Opgelet: de les van woensdag 9/12 in Brugge gaat door in de oranje zaal beneden i.p.v. de blauwe boven.

Read More

Herfstvakantie

Het kinderkamp komt eraan van dinsdag 3 t.e.m. vrijdag 6 november. Op zaterdag 7 november is het minibatizado.   Er is les t.e.m. zaterdag 31 oktober. Op 31 oktober is er ook aulão in de namiddag in Duinkerke (15u smalle berthelot). Er is geen...

Read More
Skip to toolbar